+48 798 - 656 - 501

ul. Orla 6, 59-700 Bolesławiec 

+48 531 - 433 - 720

AMADA Anna Nieradka

Drzwi - stolarka otworowa

Drzwi

 

 

Drzwi zewnętrzne i drzwi wewnętrzne to stały element wyposażenia, który montujemy na lata. Rodzaj skrzydła drzwi wpływa na charakter pomieszczeń – ich styl, przestrzenność oraz wygodę użytkowania. Dlatego wybieraj drzwi już na podstawie pierwszych projektów rozkładu wnętrz! Dzięki temu uzyskasz najlepszy efekt zagospodarowania przestrzeni i jednolity wystrój we wszystkich pomieszczeniach. Zobacz, jakie możliwości daje Ci oferta drzwi dostępnych w naszym salonie.
 

W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment drzwi ramowych, płytowych, lakierowanych, szklanych, przesuwnych oraz ościeżnic i akcesoriów drzwiowych.

Za montaż odpowiedzialni są nasi najlepsi autoryzowani montażyści, dzięki czemu otrzymujesz gwarancję dobrze wykonanej usługi.

 

W ofercie sprzedaży posiadamy:

- drzwi wewnętrzne, drzwi przesuwne,

- drzwi zewnętrzne, drzwi wejściowe,

- drzwi techniczne,

- ościeżnice, klamki i akcesoria...

 

Jesteśmy profesjonalistami i służymy pomocą na każdym etapie procesu inwestycyjnego, dlatego stale doskonalimy swoje umiejętności i podnosimy kompetencje. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz kreatywnie i aktywnie dążymy do spełnienia jego oczekiwań.

 

POMIARY

Usługa pomiaru pozwoli Ci uniknąć problemów z niedokładnym obliczeniem ilości potrzebnych materiałów, paneli, podłóg lub odpowiednich wymiarów skrzydeł drzwiowych. Nasi specjaliści przyjadą do Ciebie w umówionym terminie, zmierzą dokładnie pomieszczenie lub otwory drzwiowe. Określą przy tym ilość i parametry potrzebnych produktów. Usługa pomiaru jest szczególnie przydatna, gdy montaż ma nastąpić w pomieszczeniu o niestandardowej bryle - z wnękami, filarami itp. Potrzebujesz pomiaru? Skontaktuj się z nami.

 

MONTAŻ

Montaż z AMADĄ to gwarancja profesjonalnej instalacji zakupionych produktów. Realizowany jest przez certyfikowane grupy montażowe. Zakup towaru z usługą to także oszczędność ok 15% ceny produktów, ponieważ przy zakupie produktów z usługą montażu obowiązuje 8% stawka podatku VAT zarówno na usługę oraz zakupiony towar. Cena montażu jest ustalana przez naszych handlowców indywidualnie z każdym klientem na podstawie przeprowadzonego wcześniej pomiaru pomieszczenia, w którym mają zostać zamontowane panele, bądź podłogi drewniane (w przypadku drzwi dokonujemy dokładnego pomiaru otworu drzwiowego). Potrzebny montaż drzwi lub podłogi? Skontaktuj się z nami.

Kontakt

59-700 Bolesławiec
ul. Orla 6

Godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 17:00

09:00 - 13:00