+48 531 - 433 - 720

Co od nas otrzymasz

DORADZTWO

Wiemy jak dobrać produkt spełniający Twoje oczekiwania – w naszym salonie AMADA do Twojej dyspozycji są profesjonalnie przygotowani pracownicy. Pomogą w wyborze odpowiednich materiałów wyposażenia wnętrz i łazienek, paneli podłogowych, podłóg drewnianych, drzwi, oświetlenia, tapet i mebli renomowanych dostawców. Zaprezentują towar dostępny u producentów, pokażą dostępne wzory, odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą w kwestiach technicznych.

 

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ I ŁAZIENEK

Indywidualny projekt wnętrza dostosowany do Twoich potrzeb? Oczywiście! Jeżeli potrzebujesz z pomocy projektanta – skontaktuj się z nami, poinformujemy Cię w jakim terminie i na jakich zasadach można skorzystać z fachowej pomocy w zakresie projektowania wnętrz.

 

POMIARY

Usługa pomiaru pozwoli Ci uniknąć problemów z niedokładnym obliczeniem ilości potrzebnych materiałów, paneli, podłóg lub odpowiednich wymiarów skrzydeł drzwiowych. Nasi specjaliści przyjadą do Ciebie w umówionym terminie, zmierzą dokładnie pomieszczenie lub otwory drzwiowe. Określą przy tym ilość i parametry potrzebnych produktów. Usługa pomiaru jest szczególnie przydatna, gdy montaż ma nastąpić w pomieszczeniu o niestandardowej bryle - z wnękami, filarami itp. Potrzebujesz pomiaru? Skontaktuj się z nami.

 

TRANSPORT

Koszt dowozu zamówionego towaru ze sklepu jest zawsze ustalany indywidualnie – zależy on od rodzaju, wymiarów, ciężaru i ilości zamówionych produktów. Zamówienie możesz także odebrać osobiście z naszego magazynu – od naszych pracowników otrzymasz informacje o rozmiarze i wadze opakowań. Inne sposoby dostarczenia zamówionego towaru / przesyłka kurierska etc/ należy ustalać bezpośrednio z działem handlowym w którym realizowana jest transakcja. 

 

MONTAŻ

Montaż z AMADĄ to gwarancja profesjonalnej instalacji zakupionych produktów. Realizowany jest przez certyfikowane grupy montażowe. Zakup towaru z usługą to także oszczędność ok 15% ceny produktów, ponieważ przy zakupie produktów z usługą montażu obowiązuje 8% stawka podatku VAT zarówno na usługę oraz zakupiony towar. Cena montażu jest ustalana przez naszych handlowców indywidualnie z każdym klientem na podstawie przeprowadzonego wcześniej pomiaru pomieszczenia, w którym mają zostać zamontowane panele, bądź podłogi drewniane (w przypadku drzwi dokonujemy dokładnego pomiaru otworu drzwiowego). Potrzebny montaż drzwi lub podłogi? Skontaktuj się z nami.

 

Kontakt

tel. 531 433 720

amadabc@wp.pl 

59-700 Bolesławiec
ul. Orla 6

Godziny otwarcia salonu

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

9-17

9-17

9-17

9-17

9-17

9-13